Zjeździć Amerykę Północną

Stany zjednoczone i Kanada to dwa kraje, które znajdują się na północnoamerykańskim kontynencie. Kontynent ten jest olbrzymi i naprawdę ciekawy. Wielu z nas zna Amerykę Północną z filmów, seriali, książek i zdjęć.

Niejeden także marzy o tym, żeby ją zobaczyć, poznać, zwiedzić. Taka wyprawa oczywiście zajmuje całkiem sporo czasu i trzeba ją bardzo dobrze zaplanować oraz zgromadzić na to odpowiednie środki. Jest kilka miast, które trzeba zobaczyć koniecznie.

W Kanadzie oczywiście Toronto i Vancouver, bo to dwa różne miasta i dwie różne kultury i koniecznie trzeba je poznać. W Stanach Zjednoczonych musimy oczywiście pojechać do Nowego Jorku. Miasto, które nigdy nie śpi, miasto, o którym krążą legendy i każdy chciałby zobaczyć tam coś innego.

Warto też zobaczyć Los Angeles, San Francisco, Las Vegas, Miami czy Baltimore, albo Chicago czy Seattle. Wszystkie te miasta są fascynujące i warto w nich zatrzymać się choć na kilka dni. To może być niesamowita podróż, którą będziemy wspominać do końca życia.

www.domestosdlaunicef.pl