Warto umieć grać na jakimś instrumencie

https://vr4u.pl/ Polski rap

Dlaczego warto jest umieć grać na instrumencie? Otóż nie oszukujmy się, jest to jedna z tych rzeczy, która niezmiennie pociąga płeć przeciwną. Chłopak z gitarą byłby dla mnie parą, śpiewała kiedyś Karin Stanek i niejedna dziewczyna się z nią zgadza.

Plakaty z muzykami nad łóżkiem wieszała niejedna pani. Kiedy jest się nastolatką są to często wokaliści, ale w późniejszych latach zwraca się uwagę na basistów, czy perkusistów, a nawet na takich, którzy potrafią grać na pianinie.

Nie ma bowiem nic bardziej pociągającego niż chłopak, który potrafi zaśpiewać i zagrać piosenkę miłosną. A czy panom podobają się panie grające na instrumentach.

Też była o tym piosenka, której bohaterką była śliczna wiolonczelistka, z którą zgodzi się pewnie niejeden chłopak. Ale także przecież nie ma nic lepszego niż widok seksownej gitarzystki czy basistki na scenę.

Tak więc widać, że muzyka to niezły wabik, a umiejętności gry na instrumentach warto szlifować. Zarówno te klasyczne, w szkołach muzycznych, jak i te bardziej alternatywne – w zespołach rockowych.

www.synoradzki.com.pl