Samochód rodzinny

https://sklep.skoda.pl/pl/sklep/b/227/citigo.html https://www.swiat-diesla.pl/pol_m_Wtryskiwacze-Bosch-CR_OPEL-4303.html

Wspomnieliśmy o wyjazdach na wycieczki – te zazwyczaj odbywają się w gronie rodzinnym. W ogóle wiele podróży autem ma miejsce w sytuacji, gdy w drogę rusza cała familia, a nie tylko sam kierowca. W takim układzie ważne jest, aby samochód był dostosowany do rodzinnych potrzeb. Kluczowym kryterium rodzinności maszyny jest ilość dostępnego miejsca, szczególnie w tylnej części auta. Dzieci, zwłaszcza te mniejsze, mają chwilami problem, aby usiedzieć dłuższy czas na jednym miejscu. Warto zatem, aby mogły się na krótkim dystansie przemieszczać – szerokie tylne siedzenie jest do tego jak znalazł.

Liczy się również przestrzeń, aby móc swobodnie wyciągnąć nogi i nieco się odprężyć w trakcie męczących skądinąd wyjazdów. Kwestia kolejna to miejsce na bagaż. Spory bagażnik to ważna cecha wszystkich rodzinnych pojazdów. Powinien on być na tyle duży, aby wszystkie torby i walizki zmieściły się z łatwością. To samo dotyczy również dziecięcych zabawek, których na wakacje maluchy chcą zawsze zabrać jak najwięcej. Fani rowerów powinni zakupić specjalne uchwyty umożliwiające ich przewożenie z tyłu auta.

www.dj-distribution.pl