Nietypowa moda Michała Witkowskiego

Michał Witkowski to polski pisarz, a ostatnio również bloger modowy. Zasłynął nie tylko swoimi powieściami, ale także dziwnymi stylizacjami. Swoje wymyślne kreacje z chęcią pokazuje na czerwonym dywanie. Prowadzi nawet bloga, na którym porusza kwestie modowe. Jednak moda, którą prezentuje z pewnością wyróżnia się na tle innych stylizacji.

Pisarz na jeden z pokazów przyszedł ubrany w różowy garnitur, pod który założył białą, siatkową koszulkę. Na szyi widniała apaszka w kwiaty, a na głowie kapelusik z twarzą kobiety z papierosem. Pan Michał zadbał również o dodatki męskie i swoją stylizację dopełnił żółtym pierścionkiem na palcu oraz wielkimi kolistymi kolczykami. Na twarzy namalował piegi. Zamiast torebki trzymał w ręku czajnik.

Takiej wymyślnej stylizacji nie dało się nie zauważyć. Na inną okazję, Michał Witkowski założył kwiecistą koszulę, kaszkiet w panterkę oraz dżinsy ze zwisającymi szelkami. Najdziwniejsze były jednak jego malunki na twarzy. Pisarz miał namalowane wąsy i inne kolorowe wzory, a na czole widniał kształt męskiego członka. To tylko niektóre z dziwnych kreacji Witkowskiego.