Makijaż idealny

sklep z bielizną telimena eleganckie płaszcze na jesień

Jedynie ten, kto miał okazję zobaczyć znaną modelkę, czy aktorkę bez makijażu, będzie potrafił zrozumieć, ile mogą zdziałać sprytne triki specjalistów od makijażu. Odpowiednio wykonany make-up może naprawdę zdziałać cuda, wydobyć całe piękno kobiecej twarzy. Należy zachować jednak znaczną dawkę rozwagi i ostrożności, gdyż makijażowe triki, jeśli zostaną nieumiejętnie lub niewłaściwie zastosowane, mogą wywołać efekt zupełnie odwrotny.

Oto kilka porad, jak w kilka sekund wyglądać świeżo i kwitnąco, mając do dyspozycji tylko kilka, w dodatku dosyć podstawowych, kosmetyków. Po pierwsze, zawsze i wszędzie trzeba mieć przy sobie coś odświeżającego, coś matującego oraz coś rozświetlającego. W końcu, świeża i zdrowa cera to podstawa dobrego makijażu – bo nawet najlepszy czarodziej make-upowy, niewiele będzie mógł zdziałać bez posiadania odpowiednich kosmetyków do pielęgnacji skóry twarzy.

Po drugie, duże oczy, wyraziste usta i zaróżowione policzki. Jak w prosty sposób uzyskać taki efekt? Otóż, potrzebna będzie delikatna szminka w naturalnym kolorze różu lub czerwieni, która przyda się nie tylko do malowania ust, ale także świetnie posłuży do zaróżowienia policzków. Do tego należy zaopatrzyć się jeszcze w dobry tusz do rzęs – najlepiej wybierać opcję 2 w 1 , czyli wydłużenie i pogrubienie zarazem.