Louis Vuitton

Louis Vuitton to francuski dom mody z centralą w Paryżu założony w 1854 roku.

Najpierw produkował tylko torby i torby bagażowe natomiast w chwili obecnej to olbrzymi koncern zajmujący się produkcją odzieży, obuwia, dodatków.

Charakterystyczny wzór przypominający szachownicę w kolorze brązowym został zaakceptowany i pokochany, ale to wiąże się z plagiatem i podróbkami na skalę światową.

Bardzo wiele osób nie wie, w jaki sposób sprawdzić czy oferowany produkt jest oryginałem kusi ich niska cena i kupują niestety te najczęściej w niskich cenach, (jeśli nie są odsprzedawane od osoby, która po prostu znudziła się rzeczą) są nieoryginalne.

Oczywiście sprzedaż podróbek jest karalna, ale osoby oferujące taki towar po pierwsze posiadają spore doświadczenie w sprzedaży a dodatkowo nierzadko są to osoby, które kiedyś pracowały dla marki wiedzą, na jakie szczegóły należy zwrócić uwagę tak by klient nie domyślił się, że są ona fałszywe.

Marka jest bardzo elegancka podbiła rynki Europy, ale nie tylko, odzież jest dokładnie krojona i szyta coś dla siebie znajdzie każdy kobieta, mężczyzna bez względu na wiek jest to po prostu wzór i towar ponadczasowy.