Lotnisko przyjazne dla pasażera

Prognoza kite noclegi serock

Nie ulega wątpliwości, że jednym z najwspanialszych lotnisk świata pod względem architektury jest port lotniczy Seul-Incheon. Jest to międzynarodowe lotnisko Korei Południowej położone na wyspie, w okolicy miasta Incheon i około 50 km od Seulu. Co roku obsługuje się tutaj ponad 30 mln pasażerów.

Port lotniczy został zaprojektowany przez Curtisa Fentressa i miał symbolizować koreańską kulturę. Zanim architekt wnętrz Częstochowa stworzył projekt, spędził kilka tygodni w Korei, aby doskonale poznać tradycję i zwyczaje. W efekcie lotnisko jest nie tylko cudem architektury, ale jest także niezwykle funkcjonalne.

Dach lotniska ma wywoływać skojarzenia z koreańską świątynią, a rosnące wewnątrz budynku sosny i egzotyczne kwiaty przywodzą na myśl krajobraz Korei Południowej. Oprócz tego, że jest to jedno z ciekawszych architektonicznie lotnisk, jest to także jedno z najbardziej komfortowych i przyjaznych dla pasażera. W porcie lotniczym Seul-Incheon żaden pasażer nie będzie się nudził.

W oczekiwaniu na swój lot, można odwiedzić lodowisko bądź kino. Zwolennicy relaksu mogą udać się na zabieg w SPA lub wynająć kwaterę do snu i odpoczynku. Dla bardziej aktywnych przewidziano także pole golfowe.

W przypadku mniejszych zleceń, takich jak projekty budynków wielorodzinnych –  pomocny może okazać się architekt budynki wielorodzinne.