Kwiaty rządzą!

kurtki wiosenne damskie producenci sukienek

Z roku na rok w danym sezonie modowym obowiązują inne zasady. Ubrania różnią się kolorami, krojami – raz bardziej skromne, innym razem na bogato. Są jednak rzeczy, które choć w innej, nowoczesnej odsłonie – powtarzają się.

Tak jak na wiosnę. Bo jak tu pominąć fakt, że cała przyroda budzi się do życia po długim zimowym śnie? Nie da się przejść obok tego obojętne. Kwiaty, drzewa, liście, a także warzywa i owoce.

Rośliny to motyw wiecznie żywy i wręcz obowiązkowy na wiosennych kreacjach. Jednokolorowe sukienki całe w maki. Spodnie z motywem liści, a nawet kombinezony pokryte delikatnymi pąkami kwiatów.

Bo kwiaty sprawdzają się zawsze. Dobrze wyglądają nie tylko na osobach, które mają romantyczne, dziewczęce dusze – dodadzą elegancji i lekkości każdemu. Takie stroje sprawdzają się jako samodzielne kompozycje, ale i jako dodatki do ożywienia monotonnej stylizacji.

Chcąc być na topie wiosną – już dziś kup kilka rzecz z kwiecistym motywem. Bluzki, paski, a nawet apaszka lub torebka. To zawsze będzie w modzie!.

www.bezparadontozy.pl