Królowa dziwnych stylizacji – Lady Gaga

www.elajablonska.pl eleganckie czarne sukienki wieczorowe

Kreacje amerykańskiej piosenkarki pop, Lady Gagi, są zazwyczaj dziwne i szokujące. Artystka zwraca na siebie uwagę nie tylko na scenie, galach czy w teledyskach. Również na zwykłej ulicy nie zobaczymy Lady Gagi w normalnym stroju.

Gwiazda nigdy nie wychodzi ze swojej roli i prezentuje coraz to dziwniejsze stylizacje. Najbardziej szokującą kreacją, w której pokazała się Lady Gaga była sukienka wykonana z mięsa. Mięsne były również buty oraz toczek.

Piosenkarka zaprezentowała swoje dziwne ubranie w 2010 roku na gali MTV VMA. Lady Gaga nie boi się wzbudzać kontrowersji, dlatego wciąż zaskakuje czymś nowym. Gwiazda prezentowała takie dziwne elementy stroju jak: sztuczne zęby, klatka na twarzy, wielkie fantazyjne kapelusze, welony, maski, peruki.

Jedna z sukni wokalistki wykonana była z fioletowych sztucznych włosów, które opadały, aż do ziemi. Inna, przypominała maszynę, z której wydobywały się mydlane bańki. Lady Gaga wystąpiła również w kreacji składającej się z wielu maskotek zielonego Kermita.

rękawice ochronne