Dobór marynarki do sylwetki

Zegarki Guess

W garderobie każdej kobiety powinno znaleźć się miejsce na marynarkę. Taką, którą będzie można założyć na spotkanie biznesowe, romantyczną kolację czy też wyjście z przyjaciółmi. Polecamy restauracja na spotkanie biznesowe warszawa. Uniwersalna marynarka to taka w stonowanym kolorze i idealnie leżąca na sylwetce. Stworzenie pozorów talii ma za zadanie idealna marynarka dla kobiety o figurze jabłka. Idealnie sprawdzą się taliowane marynarki o długości do linii bioder. Wyszczuplą i zatuszują mankamenty figury, a najlepiej wyglądać będą rozpięte.

Marynarka na kobiecie gruszce powinna minimalizować dysproporcje pomiędzy górną a dolną częścią ciała. Poduszki i bufki świetnie odciągną uwagę od dużych bioder i masywnych ud. Co ważne, żakiet powinien się kończyć w najszerszym punkcie bioder. W przypadku kobiet o figurze klepsydry najlepiej sprawdzi się klasyczna marynarka. Zapięcie na jeden guzik podkreśli talię. Kobiety o chłopięcej budowie ciała, o niewielkich biodrach i biuście oraz bez zaznaczonej talii, powinny wybierać długie marynarki z zapięciem na wysokości bioder.

Można także zdecydować się na optyczne powiększenie biustu poprzez duże klapy, poduszki w ramionach czy dwurzędowe zapięcia lub stworzenie pozorów bioder i talii za sprawą baskinki.

instalacje.orientacja.net.pl